#

راهنمای خرید بلیط هواپیما-داخلی

برای خرید بلیط هواپیما از رایکا24 ، گزینه‎‌ی (پرواز های داخلی ) را انتخاب کنید. در صورتی که پرواز دوطرفه داشته باشید ،باید در کادر زیر تاریخ رفت و برگشت را وارد کنید .در غیر این صورت فقط تاریخ رفت را مشخص بفرمایید .برای کامل بودن توضیحات، در این راهنما مراحل خرید پرواز دوطرفه بررسی می‌شود. بنابراین لازم است مبدا، مقصد، تاریخ رفت، تاریخ برگشت و تعداد مسافران را وارد کنید و بر روی گزینه‌ی جستجو کلیک کنید.

 

در این مرحله، شما نتایج جستجو و اطلاعات بلیط مانند نوع هواپیما، ساعت حرکت و چارتر یا سیستمی بودن بلیط را در ابتدا برای بلیط رفت مشاهده می‌کنید. با انتخاب گزینه «اطلاعات بیشتر» می‌توانید جزئیات هر بلیط را مشاهده کنید.

 

 


برای جستجوی دقیق‌تر می‌توانید از فیلترهای سمت راست صفحه استفاده کنید؛ این فیلترها شامل ساعت حرکت، نوع بلیط، کلاس پروازی و شرکت‌های هواپیمایی هستند و همچنین امکان لغو فیلترها وجود دارد. بعد از انتخاب بلیط، روی گزینه‌ی (انتخاب بلیط رفت) کلیک کنید.

 

 

 

 

در این مرحله بلیط رفت ثبت اولیه می‌شود، در ادامه لیستی از پروازهای برگشت بر اساس تاریخ انتخابی شما پیشنهاد می‌شوند. مشابه بلیط رفت، تمامی فیلترها برای جستجوی دقیق‌تر فعال است. بعد از بررسی اطلاعات بلیط و انتخاب آن روی گزینه‌ی (انتخاب بلیط برگشت)کلیک کنید.

 

 

در مرحله ( مشخصات مسافران )بلیط رفت‌وبرگشت شما ثبت شده و باید اطلاعات شخصی مسافران (نام و نام خانوادگی به زبان انگلیسی و فارسی، جنسیت، کد ملی و تاریخ تولد) را وارد کنید. توجه داشته باشید که امکان تغییر تعداد مسافران فقط در این مرحله وجود دارد و درمراحل بعدی امکان‌پذیر نیست.

 

 

در مرحله‌ی(تایید اطلاعات) شما می‌توانید اطلاعات بلیط، درخواست‌دهنده و مشخصات مسافران را مشاهده کنید. پس از کنترل کردن اطلاعات وارد شده، آن‌ها را تایید کنید یا در صورت نیاز، دکمه بازگشت را بزنید و مجددا اطلاعات صحیح را وارد کنید.

در صورت تایید اطلاعات شما به صفحه پرداخت منتقل میشوید . 

 

 

با کامل کردن فرآیند پرداخت، بلیط‌ شما صادر می‌شود و شما به صفحه زیر منتقل میشوید اکنون میتوانید با زدن دکمه نمایش بلیط ،بلیط خود را دریافت کنید .

 

 

 

همچنین  اطلاعات بلیط به آدرس ایمیلتان و به شماره موبایلتان ارسال می‌شود.

و اگر برای اولین بار در سایت ما خرید کرده باشید برای شما حساب کاربری با اطلاعات زیر ساخته میشود 

نام کاربری: شماره کارت ملی

کلمه عبور: شماره تلفن

از این پس می توانید وارد حساب کاربری خود شوید و از آنجا بلیط خود را سفارش دهید.

 برای سوار شدن به هواپیما ارائه بلیط چاپی الزامی نیست. 

رایکا24 برای شما سفر خوشی را آرزو میکند .